Ogłoszenia parafialne

Niedziela 24.09.2023 XXV Niedziela Zwykła

 

Jest dostępna książka z intencjami na rok 2024, można dokonywać rezerwacji.

 

25.09 w poniedziałek, w Bazylice św. Ap. Piotra i Pawła będą relikwie Błogosławionych Wiktorii i Józefa Ulmów wraz z Dziećmi i cały dzień modlitwy za Ich wstawiennictwem. Program znajduje się w gablocie i na stronie parafii.

 

W sobotę 30.09 o godz. 06,50 wyruszamy na pielgrzymkę do archidiecezjalnych sanktuariów: Gidel, św. Anny, Sanktuarium O. Pio, Sanktuarium Krwi Chrystusa. Nawiedzimy także Jasną Górę i kościółek św. Barbary, po drodze Wyższe Seminarium Duchowne, Archikatedrę Częstochowską i grób + abp Stanisława Nowaka. Koszt 70 zł.

Są jeszcze wolne miejsca.

 

W przyszłą niedzielę o godz. 15,30 Nabożeństwo Różańcowe i wymiana tajemnic.

 

Polecam tygodnik katolicki „Niedziela”, i nowy numer Magazynu.

 

Dziękuję Panu Łukaszowi Kotarskiemu za społeczne wykonanie pewnych prac dla parafii.

 

Bóg zapłać za ofiary na tacę inwestycyjną złożono 4248 zł.

 

Dziękuję za wysprzątanie naszego kościoła Rodzinom Państwa Juśkiewicz, Janoska, Marczyk, Skałka, Szafran i Pani Dobczyńskiej.

 

W tym tygodniu proszę rodziny z ul. Żołnierska 1 - 15c.

 

 

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Wojciecha B.M. w Zawierciu, siedziba: 42-400 Zawiercie, Żołnierska 17.